Icon Description
Gault Millau 15 rating


Opnieuw een ster voor La Belle

Vanmiddag in de Handelsbeurs in het centrum van Antwerpen reikte Michelin de befaamde Michelinsterren uit. Restaurant La Belle is voor het dertiende jaar op rij bekroond met een ster. Het is een erkenning voor het harde werk van heel het team en van al onze partners die de lat hoog blijven leggen. Uiteraard doen we dit met hart en ziel om onze gasten een aangename tijd te laten beleven in La Belle. Zonder onze gasten geen La Belle. We zijn Michelin zeer dankbaar en erkentelijk voor het toewijzen van een Michelinster.


La Belle's eigen gin: Moorland Gin

‘Flavours of the fir-wood’ is de ondertitel van deze gin. Niet toevallig: na een verkenning door een lokale gids hebben we smaken en geuren geïdentificeerd die specifiek zijn voor de natuurrijke omgeving van Geel-Bel. Op minder dan een kilometer van het restaurant vindt u onder andere struikheide, bessen van krentenboompjes, naalden van de den … Het moerasgebied daar vlakbij heet de ‘Duvelskuil’, genoemd naar de overvloed aan duivelsklauw die er te vinden is. Al deze smaken en geuren combineren we in onze eigen gin. Een wandeling naar deze waardevolle biotoop is zeker de moeite!


Nieuwe menukaart vanaf 20 maart 2026!

De zon breekt meer en meer door de wolken, de dagen lengen langzaam. Dat wil zeggen dat we in het voorjaar zitten en de lente komt piepen. Ons nieuw menu staat volledig in het teken van de asperges, van de aspergehoeve uit Geel! Bekijk ons nieuw menu hier online. Reserveren kan via onze website of telefonisch. Tot binnenkort! Chef Peter.